В’ячеслав Кириленко запросив студента ЧНУ відвідати парламент в Києві

Під час зустрічі  студенти Буковини обговорили з  В’ячеславом  Кириленком актуальні питання , зокрема мова йшла про  відміну стипендій.

Про це з місця події передає журналіст 0372.ua.

Один із присутніх, студент Євген, представник студентського парламенту поставив запитання:"Які будуть в Україні дії щоб мотивувати студентів залишатися тут, а не їхати за кордон?". Також студент попросив уточнити майбутню долі стипендіальних виплат. - Чи будуть стипендії в 2017 році?, - запитав він.

"Я публічно виступаю проти скасування стипендій", - одразу заявив В’ячеслав Кириленко. - На академічні стипендії виділено 2, 8 мільярда гривень, а на соціальні (для студентів з незаможних родин) – 2,9 мільярда, - зазначив він. Додаючи, що уряд працює над тим, щоб ці виплати збільшилися. 

Також студент, як представник влади на факультеті запитав про правове вирішення  коштів, а саме 260 тисяч гривень, які надійшли  в розпорядження студентського парламенту.

"Дякуємо за виділені кошти, але згідно 65 постанови, ми не можемо їх використовувати", - зазначив він. На що Кириленко відповів: "Ви не можете їх використовувати лише на деякі потреби факультету". Студент уточнив, що цю суму хотіли б надати 8-ому корпусу, що недавно відкрився в ЧНУ. 

"В деяких аудиторіях відсутні меблі, немає умов для навчання, чи можемо ці гроші скерувати туди?".  На запитання одразу відповів ректор університету Степан Мельничук: "Зараз в Кременчуці виготовляються ці меблі, думаю через тиждень, два - вони будуть у нас", - запевнив ректор.

В’ячеслав  Кириленко запросив студента ЧНУ відвідати парламент в Києві, фото-1

Під кінець зустрічі студенти подякували за візит та подарували віце-прем'єр-міністру України книгу про Чернівці.

"На знак Вашого візиту в університет, давайте обміняємося годинниками", - запропонував один із студентів. Хлопець зняв з руки годинник, але В’ячеслав не поспішав обмінюватися. "Почекайте, я подумаю, давайте ввечері",- зазначив він. "Але ми можемо більше не зустрітися", - запевнив студент.  "Тоді давайте в Києві!", -  Ви пропонуєте мені приїхати в парламент, я  погоджуюся ", - додав студент.

В’ячеслав  Кириленко запросив студента ЧНУ відвідати парламент в Києві, фото-2
fRJH2v4sh9I (1)
fRJH2v4sh9I (1)

"Скільки коштує Ваш годинник", - вигукнув хтось із зали, -  Не знаю, але він не дорогий, - стискаюи плечима відповів   В’ячеслав Кириленко.

Вам буде цікаво:  Зараз тільки ідіот може думати про корупційні дії,- В’ячеслав Кириленко прибув до Чернівців

 

парламент столиця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі