
15:41, 1 листопада 2016 р.
Козак Гаврилюк найбідніший нардеп у Раді
Буковинець козак Гаврилюк одним з перших подав свою е-деклараці. Як з'ясувалося, статки депутата серед його колег виявилися найбіднішими.
Нардеп має квартиру в Чернівцях площею 32 кв. м вартістю 217 тис. 150 грн. З декларації зрозуміло, що депутат придбав її 28 листопада 2007 р. і цього ж дня оформив кредит на 11 тис. дол.

декларацыя
Квартира, яка знаходить в Чернівцях, була куплена ще до Майдану. І досі вона в кредиті. По-друге, однокімнатну квартиру в Києві, в якій ми зараз живемо, ми винаймаємо. Своєї площі ми поки не маємо. Але ми стараємось, працюємо для цього, – раніше повідомляв журналістам Михайло Гаврилюк.
Проте він не вказав там заробітну плату. А його колега Володимир Парасюк стверджує, що нарахував у декларації Гаврилюка щонайменше 10 помилок, - пише "Zik".
Гаврилюк стверджує, що заробітну плату в е-декларації він вказав, як і всі інші необхідні дані, але система не працює належним чином.
Вам буде цікаво: Козак Гаврилюк прокоментував пародію на себе від " 95 кварталу"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:35
Вчора
15:16
Вчора
13:06
Вчора
11:55
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
12:41, 10 вересня
13:40, 4 вересня
16:32, 7 вересня
17:13, 14 вересня
78
Коментарі