• Головна
  • Депутат, який влаштував скандал у синагозі, уникнув покарання
13:00, 12 листопада 2016 р.

Депутат, який влаштував скандал у синагозі, уникнув покарання

Регламентська комісія не розглядала питання щодо міського депутата Юрія Ткачука, який влаштував скандал у синагозі.

Про це пише «Молодий Буковинець».

Нагадаємо, що нещодавно у Чернівцях відбулася урочиста церемонія відкриття відреставрована синагога. Депутат від «Рідного міста» Юрій Ткачук вирішив зірвати хасидам свято, влаштувавши скандал.

За словами очевидців, народний обранець у стані алкогольного сп’яніння спробував потрапити до будівлі, але його не пустили. Тому депутат вирішив вимкнути електрику у синагозі.

Вчора відбулося засідання регламентної комісії, однак депутати вирішили не приділяти особливу увагу вчинку Ткачука. За словами голови комісії, це питання не розглядалось, бо колеги вирішили не подавати ніяких звернень.

Читайте також: «Нехай громада робить висновки щодо Білика», — чернівецький депутат

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ткачук #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...