
21:00, 21 листопада 2016 р.
Сьогодні чернівчани зібралися на віче
Минуло три роки з дня початку Революції Гідності.
З нагоди цієї дати чернівчани вийшла на Центральну площу і пригадали як усе було.
Про це передає журналіст 0372.ua.
На подію зібралося чимало небайдужих людей. Серед присутніх: священники, місцева влада та активісти Майдану.
Як усе відбувалося, дивіться фотозвіт з місця події Антоніни Вишневської.
Вам буде цікаво: "Завтра румуни заберуть Чернівці", - Ляшко у Верховній Раді (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
11:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:55, 11 червня
2
13:45, 17 червня
18
12:39, 22 червня
5
09:18, 17 червня

Коментарі