
15:59, 23 листопада 2016 р.
Буковинські лікарі зафіксували підозри на грип
В інфекційному відділенні обласної лікарні перебуває сім пацієнтів із підозрою на грип.
Про це повідомляють в департаменті охорони здоров'я Чернівецької ОДА.
- Шестеро з них поступили напередодні, а одна пацієнтка сьогодні вночі. Всі хворі люди молодого віку, - розповіла завідуюча інфекційним відділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні Валентина Миндреску. – Щодо трьох хворих, які поступили вчора, то лабораторні дослідження наявність грипу у них не підтвердили, стосовно інших дослідження ще тривають. Стан трьох хворих є задовільним, інших оцінюється як середньої тяжкості, проте з позитивною динамікою.
У всіх хворих, крім сьогоднішньої, температура знизилася º, всі вони одержують необхідне лікування у повному обсязі.
Раніше повідомлялося: На Чернівці насувається епідемія, а ліків немає (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:56
Вчора
18:50
5 червня
16:42
5 червня
15:40
5 червня
13:52
5 червня
11:35
5 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:56, 25 травня
08:56, 25 травня
11:26, 5 червня
10:56, 5 червня

Коментарі