• Головна
  • Реставрація ванн рідким акрилом у Чернівцях
Реклама
11:20, 1 грудня 2016 р.

Реставрація ванн рідким акрилом у Чернівцях

Реклама

Останнім часом все більшої популярності набирає метод реставрування  старих речей. Це вигідно не тільки, тому, що дешевше, а ще тому, що  ці речі зроблені більш якісно ніж сучасні. 

До таких речей можна віднести реставрацію ванн в домашніх умовах. Вони перебувають у нашому щоденному користуванні, тому з часом це стає помітно за зовнішнім виглядом ванної.

Сама  чаша ванни втрачає свій початковий блискучий вигляд, емаль тріскається, стає жовтою і шорсткою. Щоб повернути Вашій кімнаті для купання сяючий вигляд, не обов’язково купувати нову ванну. Завдяки сучасним спеціальним засобам майстри-професіонали своєї справи з легкістю долають ці проблеми.

До нас звертаються з різним рівнем  складності проблеми. Інколи  люди не вірять, що їхній ванні можна повернути блискучий вигляд, відновивши її емаль, розповідає директор ТОВ «Реставратор»  Кміть Сергій Омелянович.

За його словами, краще реставрувати стару чавунну ванну або металеву, ніж купувати нову акрилову. Сучасні, здебільшого китайського походження, тому вони не мають такої міцності адже виготовлені з тонкої бляхи.

Завдяки різноманітним видам реставрації можна відновити будь-який стан поверхні.

-   Сергію Омеляновичу, розкажіть, будь ласка, детальніше які існують види реставрації?

-  На сьогодні відомо три методи реставрації, які активно використовують наші майстри. Зокрема, це:

  • Наливна ванна,
  • Емалювання,
  • Акриловий вкладиш.

-   Опишіть  трохи детальніше ці методи, та який із них найефективніший?

-    Кожен з них має свою особливість. Наприклад, емалювання – це недорогий та швидкий спосіб.  А  акриловий вкладиш забезпечує економію гарячої води. На поверхню старої ванни наноситься спеціальна клеюча монтажна піна і вставляється акриловий вкладиш.

Можу зазначити без сумніву, що метод із наливним акрилом найчастіше замовляють наші клієнти. Зараз поясню чому. Справа в тому, що наливну реставрацію застосовують до сталевих, чавунних, акрилових,  фаянсових і керамічних ванн. Вона не залежить від розмірів та форми.

Також під час цього виду роботи є можливість обрати колір майбутньої оновленої ванни.  Щоб усе виглядало гармонійно, майстри ТОВ «Реставратор», за допомогою барвників нададуть Вашій ванній кімнаті синього, червоного, жовтого чи зеленого кольору.

-  На скільки такі роботи є безпечними для здоровя людини?

- Ми використовуємо гіпоалергенні матеріали закордонного виробництва. Вони європейської якості,  являються абсолютно не шкідливими для здоров’я навіть маленьких дітей.

-  На скільки часу вистачає цієї реставрації?

-  При дотриманні усіх технологічних нюансів оновлена ванна прослужить Вам не менше 10 років, а то і більше.

-  Чи надеєте Ви гарантію на виконані роботи?

- Так, безперечно. Наші матеріали усі сертифіковані. Ми надаємо гарантію на 5 років  і при потребі виписуємо чек на проведені роботи.

Чи потрібно ванну підготовувати перед приходом майстра?

- Коли Ви прийняли рішення щодо ремонту ванної кімнати, оберіть будь-який зручний для час, і наш майстер впродовж 1-2 днів навідається до Вас. Попередньо нічого не потрібно робити, наші професіонали виконають усе самі. Тільки для ремонтних робіт обов’язково має бути гаряча вода, ганчірки для підлоги та прибрані засоби особистої гігієни.

-  Сергію Омеляновичу, а скільки часу займає реставрація?

-  Тут, знову ж таки, усе залежить від виду реставрації. Але в середньому час просихання матеріалу від 16-24 годин. Окремі види робіт займають до 48 годин.

-  Чи можна реставрувати ванну в домашніх умовах, без майстрів?

-   Можна, але якщо Ви дотримаєтесь правильної технології чи проконсультуєтесь з майстрами-спеціалістами. Тільки тоді отримаєте бажаний ефект та довговічність виконаних робіт. В такому випадку рекомендую використовувати покрокову інструкцію.

-  Чи є якісь особливі побажання щодо догляду ванни після реставрації?

- Основну увагу приділіть засобу для миття ванни. Тут можна використати відомі Вам засоби миття посуду, які легко спінюються та за своїм складом не подразнюють шкіру рук. В жодному разі не використовуйте дротяні або жорсткі щітки, які псують поверхню.

-  Якщо з крана постійно капає вода, це може псувати вигляд поверхні ванни?

- В такому випадку краще використовувати спеціальний резиновий килимок щоб не пошкоджувати поверхню ванни. Тому, що кран, який протікає найчастіше провокує утворення водяного каменю із характерною жовтою плямою, яку вивести не можливо.

-  Сергію Омеляновичу, надайте будь ласка контактні дані де можна замовити послуги Вашої компанії?

Ми працюємо в багатьох містах України. Зараз відкрився офіс реставрації ванн в Чернівцях. За детальною інформацією чернівчанам потрібно звертатися за тел. (098) 444 00 98, (066) 444 00 66, (093) 444 0093 або заходьте на наш сайт www.restavrator.te.ua . 

Також додаткові запитання чи уточнення Ви можете написати на електронний адрес: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реставраціяванн #ТОВ«Реставратор» #ванни #ремонт #акрил
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...