
16:30, 6 грудня 2016 р.
Чернівчани влаштували флешмоб на Центральній площі
Сьогодні на Центральній площі Чернівців небайдужі буковинці влаштували патріотичний флеш-моб – так вони привітали військових з Днем Збройних Сил України.
Ініціатором проведення флеш-мобу виступила координатор Всесвітнього руху патріотів України у Мілані, буковинка Світлана Кивар.
Філія цього руху вже незабаром запрацює на Буковині.

У руках активісти тримали плакат з вітанням захисників від Буковини на фоні військової техніки, пишуть "Громадські новини".
Також учасники флеш-мобу розгорнули біля пам’ятника Кобзарю великий банер «Stop Putin Stop War», щоби нагадати, що в Україні йде війна.
Активісти побажали захисникам, які боронять мир на Сході, якнайшвидшої перемоги у війні і повернення додому живими і здоровими.
Дякуємо Вам, наші захисники за мир і спокій на Буковині!

Читайте також: Чернівчанам безкоштовно надали продукти харчування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:21, Вчора
18:06, 12 вересня
live comments feed...