• Головна
  • Найпопулярніші українські лотереї
Новини компаній
08:57, 21 грудня 2016 р.

Найпопулярніші українські лотереї

Новини компаній

Незважаючи на те, що український лотерейний ринок представляють всього три компанії - УНЛ, МСЛ і Патріот, в арсеналі цих операторів можна знайти найрізноманітніші і дуже цікаві ігри. Вони відрізняються правилами, способами проведення розіграшів і, звісно, величиною призів. Про найпопулярніші онлайн лотереїми сьогодні і розкажемо у нашій статті.

 

УНЛ

 

Компанія була створена ще у 1997 році, розпочавши свій шлях з гри під назвою «Національна лотерея шість з тридцяти дев’яти». Протягом чотирьох наступних років вона досить успішно функціонувала, проте цікавість до такого виду розваг зі сторони українців лише зростала, що змушувало УНЛ розширяти діапазон своїх пропозицій. Так в 2001 році з’явилося дві новинки - «Супер Лото» та «КЕНО». Вони й досі посідають першу сходинку серед інших лотерей оператора за кількістю прихильників і розмірами джек-потів.

 

Супер Лото і КЕНО

 

«Супер Лото» - лотерея, в якій потрібно вгадати 6 чисел з 52 можливих (один ігровий варіант), позначити їх у своєму білеті і вказати кількість розіграшів, в яких він має зіграти. Все дуже просто! Співпадіння навіть 2 чисел вже є виграшною комбінацією, за яку гравець отримує мінімальний приз - 10 грн. Щоб виграти джек-пот потрібно правильно закреслити всі 6 номерів.

 

Проте елементарні правила участі - не єдина перевага Супер Лото. Саме в цій грі було зафіксовано найбільший виграш в історії українських лотерей. Рекордним став 628 тираж, який відбувся 14 квітня 2007 року і становив 15 203 000 гривень.

 

Лотерея «Кено» відрізняється від попередньої в першу чергу розширеною системою ставок. Гравець може відгадувати 2, 3, 4, 5 , а то й всі 10 чисел в діапазоні від 1 до 80 - по бажанню. Чим більше  співпадінь у лотерейному  білеті, тим  більшим буде  приз. Згідно статистиці кожна п’ята ставка лотереї КЕНО є виграшною, а максимальна сумма за 10 правильно відгаданих чисел становить 500 000 грн. Ще один плюс у тому, що розіграші лотереї Кено проходять не двічі на тиждень, як Супер Лото, а щодня.

 

Патріот

 

Цей оператор зробив ставку на миттєві лотереї. Лотерейний білет купується на місці розповсюдження лото з позначкою Патріот. Там же відбувається і процес “розіграшу”. Все, що потрібно зробити - це стерти захисне покриття, під яким зазначено номінал призу або його відсутність. Звичайно, можливість вплинути на виграш у вас є лише під час вибору скретч-карти, проте відчути себе улюбленцем долі можна щохвилини.

Найбільш “грошовиті” лотерейки Патріота:

 

  • Ельдорадо - ціна білета - 5 грн, максимальний приз - 30 000 грн;

  • Перша благодійна лотерея - вартість білета - 4 грн, максимальний виграш - 200 000 грн;

  • Козирна Масть - ціна білета - 20 грн, сума максимального виграшу становить 500 000 грн;

  • Своє житло - за 20 грн можна отримати 2 000 000 грн (на квартиру);

  • Азарт - білет вартує 20 грн, макс. виграш - 4 000 000 грн.

 

МСЛ

 

Можна сказати, що цьому оператору не було потреби починати все з нуля. Створений на основі українських осередків радянського Спортлото, МСЛ відразу став ведучим на

ринку України. Сьогодні на балансі компанії нараховується 80 різних лотерей: тиражні числові, миттєві та спортивні тото. Найвідоміші з них:

«Лото Забава»(джек-пот стартує від 3 000 000 грн), «Мегалот» (має відразу дві багатомільйонні виплати - Мегаджек-пот і Мегаприз), «Хто Там» (головний приз - квартира вартістю 1 000 000 грн), «Спортпрогноз» (тоталізатор на футбольні матчі), «Гонка на гроші» (віртуальні автомобільні перегони, що проходять кожні 5 хвилин).

 

Найбільшу прихильність української аудиторії здобули Мегалот і Лото Забава. Остання нещодавно стала рекордсменом за кількістю переможців-міліонерів, котрих наразі нараховується 255 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...