
13:30, 2 січня 2017 р.
Буковинець скоїв серйозну ДТП і втік з місця аварії
На Буковині вранці 1 січня близько 7 ранку у Новоселиці сталося ДТП на перетині "об’їзної" дороги і вул. Хотинської.
Про це повідомляє "Район-інфо"
Автомобіль "Чері-Тіго" рухався по головній, і увімкнувши "поворот", здійснював маневр, в цей час на величезній швидкості його наздогнав"Шевроле", за кермом якого був житель с. Тарасівці 90-го р. н. Перед цим хлопець усю ніч "гуляв" в різних закладах.
Під час аварії йому вдалося вивалити головою скло і залишитись майже неушкодженим. В "Чері" під час аварії, крім жінки-водія перебували ще дві дівчини.
Потерпіла в аварії водій отримала переломи ніг і тазу і перебуває в лікарні, інші пасажирки серйозно не постраждали.
За даними "Район-інфо", водій "Шевроле" з місця аварії втік. Після аварії він прийшов до родичів, які і відвезли хлопця до поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:23
20:34
Вчора
19:07
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:30, 24 червня
73
live comments feed...
Коментарі