![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:30, 10 січня 2017 р.
Ситуація з хворими лебедями на Буковині покращується
Як поінформував під час апаратної наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк, 09 січня загинув ще один лебідь.
Станом на сьогодні падежу немає, наявні лебеді в кількості 180 голів клінічно здорові.
– Загалом з 1 січня 2017 року зафіксовано загибель 44 голів птиці. З метою локалізації та ліквідації збудника високопатогенного грипу птиці в селі Чортория провели дезінфекцію приміщень та прилеглої території дворів приватних секторів жителів та здійснили обхід господарств. Хвору птицю вилучили та спалили, – зазначив посадовець.
На території Чернівецької області продовжує працювати низка птахогосподарств, в яких посилено контроль щодо завозу кормів та руху людей в аспекті проведення дезінфекцій та дотримання ветеринарно-санітарних вимог.
Читайте також: У Чорториї оголосили карантин через пташиний грип лебедів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:46, 23 липня
54
13:17, 13 липня
00:40, 15 липня
09:59, 19 липня
30
live comments feed...
Коментарі