![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:00, 13 січня 2017 р.
Через коляду і алкоголь багато буковинців отримали обмороження
Після Різдвяних свят в травмпунктах побільшало постраждалих.
Кожного дня із різними травмами за медичною допомогою звертається близько 40 чернівчан. Особливо збільшилася кількість після новорічних та різдвяних свят. Основна причина в тому, що багато буковинців ходило колядувати, але й не забували хильнути при цьому чарку. Медики зауважують, що якби громадяни не вживали алкоголь, то травматизму було б набагато менше.
В більшості випадків, через дію алкоголю, людина не відчуває холод, а тому в більшості зверталися по допомогу із відмороженням глибоких шарів м’яких тканин, повідомляють в чернівецькій обласній лікарні. Тобто почастішали випадки обмороження пальців рук та ніг, а також ділянки обличчя.
Читайте також: У Чернівцях на цілий день перекриють кілька вулиць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі