![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:30, 27 січня 2017 р.
Чернівчан закликають порахувати пільговиків в транспорті
Наталя Фрунзе, член виконкому чернівецької міської ради виступила з ініціативою таки провести вивчення пасажиропотоку в тролейбусах, аби економічно пояснити ціни на проїзд.
Дорогі друзі, у мене є ідея стосовно вивчення пасажиропотоку і пільговиків, які їздять в електротранспорті. Поки у нас немає запровадженого електронного квитка, ми дійсно не знаємо точну кількість пільговиків, та пасажирів, знаємо лише, що у нас є приблизно 70 тисяч пільговиків, але ж не всі з них користуються електротранспортом, а ми за них відшкодовуємо з міського бюджету. Для того щоб обґрунтувати новий тариф на проїзд, потрібно вивчити пасажиропотік. Так, він також буде з похибкою, тому що на пасажиропотік впливає багато факторів- пора року, вихідні, канікули у студентів, погода..
Нам потрібно ваша допомога, я звертаюся до всіх небайдужих до долі міського транспорту, всіх бажаючих взяти участь в якості волонтера в замірі пасажиропотоку по всім пасажирським маршрутам електротранспорту в Чернівцях. Нам потрібно буде 300 волонтерів, які допоможуть нам порахувати пасажиропотік, для цього ми поділимо їх на групи і на зміни, ідея полягає в тому, що волонтер буде стояти біля кондуктора і видавати КОЖНОМУ ПАСАЖИРУ БІЛЕТ НА ПРОЇЗД І ПІЛЬГОВИКАМ ТАКОЖ, ТІЛЬКИ ІНШОГО КОЛЬОРУ!!! В кінці дня у кондуктора має бути стільки грошей, скільки роздав волонтер пасажирам, а пільговикам будуть видавати іншого кольору білети з нумерацією і ми будемо знати, яка кількість пільговиків, написала на своїй сторінці у Фейсбук Наталя Фрунзе.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі