![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:30, 9 лютого 2017 р.
Буковинці-невдахи "попалилися" на контрабанді (ФОТО)
Чергову спробу переправи до сусідньої Румунії майже 15 тисяч пачок сигарет було упереджено вчора прикордонниками Чернівецького загону.
Як повідомили в прес-службі Чернівецького прикордонного загону, вчора, 8 лютого, пізно увечері в ході несення служби прикордонним нарядом відділу «Селятин» було виявлено доріжку слідів від кількох осіб, що вела в бік кордону. Відпрацьовуючи залишені сліди, прикордонниками мобільної застави «Чернівці» вдалося виявити добре замасковану схованку, в якій знаходилися підготовлені до подальшої переправи 30 ящиків сигарет.
Уся виявлені тютюнові вироби у кількості 14250 пачок «Марбле» без марок акцизного збору доставлені до прикордонного підрозділу. На місце події прибули представники Національної поліції. На даний час триває пошук імовірних власників покинутого краму.
Читайте ще: У Чернівцях орудують шахраї, які обдурюють власників загублених тварин
![Буковинці-невдахи "попалилися" на контрабанді (ФОТО), фото-1 Буковинці-невдахи "попалилися" на контрабанді (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі