![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:00, 11 лютого 2017 р.
У Чернівцях жінка образила чиновників, а вони подали на неї до суду
Вони планують законними шляхом отримати моральну і грошову компенсацію.
Обшанський, який очолює інспекцію з благоустрою та директор МКП «Реклама» Тарас Унгурян подали до суду на місцеву підприємицю Мирославу Поповецьку. Аргументують вони це тим, що жінка образила їхню честь та гідність, а тому має сплатити компенсацію. Розмір грошової виплати чиновникам складає по 500 гривень.
А інший підприємець та депутат міськради Ярослав Петришин повідомив: «Я мав необережність дати їй слово на сесії і вона, особливо не добираючи слів, сказала все, що думає про дії МКП «Реклама» та інспекції благоустрою з цього та деяких інших питань».
Читайте також: Мешканці мікрорайону Роша вимагають освітлення вулиць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі