• Головна
  • Тролейбуси не страйкують, через поломки вони не виходять на маршрут
16:30, 1 березня 2017 р.

Тролейбуси не страйкують, через поломки вони не виходять на маршрут

Окремі ЗМІ поширили інформацію, що 28 лютого у години пік не ходили тролейбуси і зробили припущення, що працівники тролейбусного управління також беруть участь у неоголошеному страйку перевізників.

«Зазначена інформація не відповідає дійсності», – повідомили у Чернівецькому тролейбусному управлінні. За даними диспетчерської служби Чернівецького тролейбусного управління, 28 лютого на маршрути вийшло 52 тролейбуси, що становить 100% плану. Зокрема, на маршруті №1 працювало 8 тролейбусів, №2 – 8 тролейбусів, №3 – 12 тролейбусів, №4 – 3 тролейбуси, №5 – 11 тролейбусів, №6 – 10 тролейбусів, у тому числі 10 нещодавно придбаних вживаних тролейбусів. Однак, через зношений стан машин впродовж двох змін через різні поламки з маршрутів зійшло 29 машин, в тому числі чотири новопридбані вживані тролейбуси.

21 тролейбус після усунення поламок повернувся на маршрут, 8 машин – залишилося на ремонті, у тому числі два новопридбаних вживаних тролейбуса. 1 березня на маршрути також вийшли 52 тролейбуси, в тому числі 7 новопридбаних вживаних машин. Станом на 13.00 через поламки зійшло з маршрутів 8 машин, в тому числі 3 новопридбаних. Останні часом щоденно з маршрутів через різні поламки сходило від 8 до 30 тролейбусів. Фахівці тролейбусного управління оперативно усувають несправності і повертають тролейбуси на маршрути.

Читайте ще: Чернівецькі депутати не захотіли пройти обстеження у психіатра

#тролейбуси #поломки
Оголошення
live comments feed...