• Головна
  • Скандальна четвірка від «Самопомічі» позбавляється депутатських мандатів
12:00, 2 березня 2017 р.

Скандальна четвірка від «Самопомічі» позбавляється депутатських мандатів

Розмови про це давно обговорювалися громадськістю та ЗМІ.

Заяви про складання повноважень депутатів Чернівецької міської ради написали Віталій Гавриш – голова фракції, а також Андрій Брязкало, Богдан Ковалюк та Аліна Олевич. Основна причина в тому, що останнім часом їх звинувачували в голосуванні за деякі рішення, які не підтримувала інша частина фракції. Наприклад, їхній колега Олександр Ставчанський, людина яка пройшла АТО, частенько наголошував, що ці депутати голосують за власними інтересами.

«Відколи з нашою фракцією працює Дорадча рада та ведуться внутрішні протоколи, вони вперто не дотримуються партійної дисципліни, чим регулярно демонструють своє справжнє ставлення до нашої політичної сили – зневагу. Хіба це нормально, коли ми напередодні сесій по кілька годин сидимо на засіданнях Дорадчої ради, визначаємось і домовляємося щодо позиції фракції по голосуваннях за питання порядку денного, а потім мої четверо колег, порушуючи всі моральні, людські і партійні правила, голосують як їм скажуть певні політики, які, між іншим, до «Самопомочі» не мають жодного стосунку?», - розповів Ставчанський.

На що у відповідь, Богдан Ковалюк в ефірі програми «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив: «Я та більшість членів фракції не тримаємося за посади, ми написали заяви, вони зараз у голови фракції, як будемо далі діяти – залежить від політичного керівництва у Києві, однак на нас систематично писали доноси».

В кінцевому підсумку, розмови про складання повноважень йшли давно, однак тепер вони знайшли практичне втілення. Проекти рішень про дострокове припинення повноважень Віталія Гавриша, Андрія Брязкала, Богдана Ковалюка та Аліни Олевич вже з’явилися на сайті міської ради, і їх повинні розглянути 30 березня.

Читайте також: Чернівецькі депутати не захотіли пройти обстеження у психіатра

#Чернівці #депутати #заяви #Самопоміч
Оголошення
live comments feed...