• Головна
  • У буковинських школах скорочують вечірні класи
20:00, 2 березня 2017 р.

У буковинських школах скорочують вечірні класи

Обласний департамент освіти задля економії коштів планує ліквідувати вечірні класи.

За словами працівника департаменту освіти ОДА Мар’яни Унгурян, потреба в подібній формі навчання з кожним роком зменшується.

«Все менше учнів користуються подібною формою навчання. Нещодавно працівники департаменту навідалися до певних навчальних закладів з перевіркою, за результатами якої у Хотинському та Вижницькому районах повністю ліквідують вечірню форму навчання», - заявила Унгурян.

«У Чернівцях взагалі вечірніх класів немає з минулого року. Це пережиток минулого і він нікого не цікавить. Учні мають можливість здобувати освіту у звичайних школах. А вечірні класи існували лише на паперах, тому варто їх скоротити задля економії коштів», - заявив голова управління освіти міськради Сергій Мартинюк, пише molbuk.ua.

Читайте також: 

Очільник буковинської поліції намагався втекти від журналіста через незручне запитання (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #вечірнікласи #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...