• Головна
  • Буковинець завдяки «Жди меня» знайшов власну матір у Росії
10:30, 3 березня 2017 р.

Буковинець завдяки «Жди меня» знайшов власну матір у Росії

Володимир Стратулат багато років мріяв знайти маму.

Він звернувся на телепрограму ще в 2002 році, і нещодавно телевізійники принесли йому гарну звістку. Знімальна група телеканалу «Інтер» прибула до с. Тереблечі Глибоцького району, щоб відзняти відео для програми. Історія Володимира Старика досить незвичка. Чоловік розповідає, що в його мама родом із Росії. «Одного дня мама взяла мене, і відправилась до Москви. Батьку залишила тільки невеличку прощальну записку», - розповідає він.

Згодом малого Володимира жінка віддала в дитячий будинок, але планувала через деякий час забрати назад. Проте, коли його вирішила всиновити інша сім’я, то згідно законодавству, відправили запит батькові. Але тато його забрав у сім’ю і так він виріс.

Володимир Стратулат не припиняв пошуків матері увесь час. Він звертався до різних установ, але результатів не було. Тоді останнім варіантом стала програма «Жди меня». «Найцікавіше те, як я дізнався згодом, що і мама мене шукала через програму «Жди меня», - заначає він. І, як пише hlyboka.rayon.cv.ua, довгі пошуки дали результат і Володимир дізнався, що його мама проживає у місті Кемерово.

Читайте також:

#Мама #"Ждименя" #дитячийбудинок
Оголошення
live comments feed...