• Головна
  • У Чернівцях встановлять нові люки вартістю в три мільйона
11:00, 3 березня 2017 р.

У Чернівцях встановлять нові люки вартістю в три мільйона

У Чернівцях на дорогах, тротуарах та в зелених зонах нараховується понад 42 тисячі оглядових люків різних інженерних мереж та решіток зливової мережі.

Більшість з них потребує підняття на рівень дорожнього покриття для забезпечення безпеки руху.

Оскільки більшість експлуатуючих організацій не мають належної техніки для якісного виконання робіт із підняття люків до рівня дорожнього покриття, департамент житлово-комунального господарства пропонує цього року провести такі роботи із залученням підрядної організації, яка має спеціалізовану техніку. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Для підняття люків на найбільш проблемних ділянках доріг із потужних транспортних потоком, за даними інвентаризації, цього року потрібно майже 3 мільйона гривень. Таку суму пропонують депутатам виділити під час розподілу залишків коштів міського бюджету, що утворилися станом на 1 січня цього року.

Нову технологію підняття люків вже випробовують на дорогах міста під час підготовки траси Чернівецького Півмарафону CrossHill 2017.

Окрім того, в рамках виконання програми модернізації системи водопостачання Чернівців, яка реалізується за кредитні та грантові кошти, передбачено здійснити заміну мереж на 64 вулицях міста, в тому числі передбачено повністю замінити люки.

Читайте також: Чернівецькі перевізники запевнили, що проїзд має коштувати п'ять гривень (відео)

#новілюки #дорогиЧернівців #CrossHill2017
Оголошення
live comments feed...