• Головна
  • Буковинець незаконно хотів потрапити до Румунії (ФОТО)
10:30, 7 березня 2017 р.

Буковинець незаконно хотів потрапити до Румунії (ФОТО)

Чоловік подолавши загороджувальний паркан, прямував вбік кордону, за 100 метрів від якого і був затриманий.

Як інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону, вчора на ділянці відділу «Селятин» прикордонниками мобільної застави «Чернівці» було затримано особу без будь-яких документів. Чоловік хотів до Румунії.

Також, ще двох правопорушників та 7 ящиків сигарет затримано прикордонниками відділу «Красноїльськ». Невідомого, що рухався в сторону кордону із ношами прикордонний наряд затримав поблизу загороджувального паркану. Відпрацювавши зворотній слід правопорушника, за допомогою службового собаки, групою реагування було затримано ще одну особу, яка ймовірно причетна до протиправної діяльності.

В подальшому, проводячи пошукові заходи прикордонниками був виявлений замаскований сховок, із чотирма ящиками сигарет марки «Марбле», без акцизного збору.

На всіх осіб були складені адміністративно-процесуальні документи за спробу порушення державного кордону та порушення прикордонного режиму, кінцеву крапку відносно правопорушників поставить суд. Відносно сигарет, то їх після повного перерахунку буде передано співробітникам ДФС.

Читайте також:Буковинець підробив документи, щоб ввезти в Україну дорогу іномарку

#контрабанда #прикордонники #Румунія
Оголошення
live comments feed...