• Головна
  • На що виділили понад 5 мільйонів гривень з міського бюджету?
14:30, 9 березня 2017 р.

На що виділили понад 5 мільйонів гривень з міського бюджету?

На що виділили понад 5 мільйонів гривень з міського бюджету?

Депутати Чернівецької міськради підтримали рішення виділити Водоканалу і тролейбусному управінню додаткових 5,3 млн. грн.

Сьогодні, 9 березня, на черговому сесійному засіданні депутати обговорювали ситуацію, яка склалася на двох комунальних підприємствах, зокрема заборгованість за електроенергію. Тому депутати вирішили виділити додатково піпдриємствам кошти на погашення боргів, пише 0372.ua.

Комунальному підприємству «Чернівціводоканал» надано підтримку з міського бюджету у розмірі 3,1 млн. грн., Чернівецькому тролейбусному управлінню – 2,2 млн. грн. Кошти мають цільове призначення – погашення боргів за спожиті енергоресурси. Виділені кошти дозволять водоканалу розрахуватися за спожиту електроенергію у лютому цього року, тролейбусному управлінню – у лютому та березні.

Для безперебійної роботи підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, торік пропонувалося прийняти Програму їх фінансової підтримки у 2017 році. У зазначеній програмі передбачалося надати у 2017 році фінансову підтримку ЧТУ у розмірі 11,8 млн. грн., водоканалу – 32,1 млн. грн., «Чернівтеплокомуненерго» - 17 млн. грн.., аеропорту – 10 млн. грн.

#депутати #кошти #водоканал #тролейбусне_управління
Оголошення
live comments feed...