• Головна
  • Передача «Чернівціобленерго» російському олігарху — зневага до України, — нардеп
20:30, 9 березня 2017 р.

Передача «Чернівціобленерго» російському олігарху — зневага до України, — нардеп

Передача «Чернівціобленерго» російському олігарху — зневага до України, — нардеп

Народний депутат України Максим Бурбак вимагає від АМКУ переглянути рішення щодо передачі «Чернівціобленерго» під контроль росіянину Олександру Бабакову.

За словами народного обранця, СБУ має зробити перевірку і на інших підприємствах, які також могли передати під контроль громадянам РФ.

«Під час війни з Російською Федерацією віддавати одне з найбільших енергетичних підприємств Буковини — зневага до країни та українців, які щодня гинуть від російських куль. Звернувся до Антимонопольного комітету з вимогою переглянути це ганебне рішення та до СБУ, щоб вона провела перевірку обленерго та інших підприємств, які також могли передати російським олігархам», - підсумував народний депутат Бурбак на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, позавчора АМКУ дозволив громадянам Російської Федерації придбати контрольний пакет акцій «Чернівціобленерго». Засновником компанії «VS Energy International Ukraine», яка наразі володіє 45% акцій підприємства, депутат Держдуми та російський олігарх Олександр Бабаков.

#АМКУ #Чернівціобленерго
Оголошення
live comments feed...