• Головна
  • У Чернівцях створюють універсальну лікарню
21:00, 9 березня 2017 р.

У Чернівцях створюють універсальну лікарню

У Чернівцях створюють універсальну лікарню

На базі Чернівецької міської лікарні планують створити потужний інтервенційний кардіоцентр та центр спінальної хірургії.

Впродовж березневої сесії чернівецькі депутати розглядатимуть Галузеву програму розвитку «Охорона здоров’я» нашого міста до 2019 року. За словами громадської активістки Наталії Гусак, на реформування медичної галуззі мають виділити кошти з міського бюджету.

«У програмі заплановано створення на базі міської лікарні №3 інсультного центру, а на базі лікарні №1 – сучасний кардіоцентр, травматологічний пункт, централізовану лабораторію та центр спінальної хірургії. Сподіваємося, що на це міська влада виділить кошти з бюджету», - підсумувала Наталія.

«Подібним чином ми бажаємо сформувати багатофункціональну лікарню. Плануємо розширити поліпрофільну медичну установу до 260 місць. Вже розпочали ремонт реанімаційного та операційного блоків. Чернівцям потрібен потужний медичний заклад», - підсумував керівник управління охорони здоров’я міськради Ігор Незборецький, інформує агенція АСС.

#Чернівці #міськрада #лікарня
Оголошення
live comments feed...