• Головна
  • У Чернівцях відкриють басейн за 4 млн грн
08:30, 10 березня 2017 р.

У Чернівцях відкриють басейн за 4 млн грн

У Чернівцях відкриють басейн за 4 млн грн

Освітяни планують відкрити басейн у багатопрофільному ліцеї вже цього року.

Минулого року в багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей запровадили спортивний профіль навчання, повідомляє "Молодий буковинець".

"Раніше в приміщенні ліцею функціонував басейн. Його відкрили в 1982 році. Згодом усе занепало. Цей басейн мав 12,5 метрів довжини та шість метрів ширини" - розповідає Марина Семанюк, директор багатопрофільного ліцею. Планується, що це має бути сучасний басейн з очисткою води, підігрівом і так далі. Директор розповідає, що коли зроблять реконструкцію, то відкриють в ліцеї секцію з плавання. Проектно-кошторисну документацію вже виготовили. Далі потрібно знайти гроші на саму реконструкцію. На виготовлення проектної документації ліцею виділили 150 тисяч гривень.

Натомість обсяг необхідних коштів на реконструкцію становить три мільйони 910 тисяч гривень. Десять відсотків коштів від необхідної суми виділить обласний бюджет. Решта коштів мають надійти з державного фонду регіонального розвитку. Нагадаємо, що в 2016 році басейн відкрили в Мигівській опорній школі. А в 2017 році реконструкцію басейну планують здійснити також у Чернівецькій школі №27.

#ліцей #басейн #кошти #школа
Оголошення
live comments feed...