• Головна
  • У Чернівцях викрили схему, як працюють підпільні автозаправні станції (ВІДЕО)
09:30, 10 березня 2017 р.

У Чернівцях викрили схему, як працюють підпільні автозаправні станції (ВІДЕО)

У Чернівцях викрили схему, як працюють   підпільні автозаправні станції (ВІДЕО)

Через трасу Чернівці-Порубне пролягає шлях до Румунії. Багато водіїв заправляються, звичайно ж, на території України, адже в Румунії пальне дорожче втричі. А для деяких це чудова можливість заробити.

Микола Петіченко, громадський активіст, розповідає, як працюють підпільні АЗС, пише «Віче інфо».

"Вони функціонують без проблем тут. Майже кожен "Фольцваген" з румунською реєстрацією, який має по 100 літрів бак. У черзі по 10-5 машин заїжджають на таку заправку. Їх не побачити на легальних АЗС. В Румунії дизель коштує набагато дорожче - 1,20-1,30 євро за літр".

Ось як це відбувається за словами активістів:

Легковий пасат заправляється на підпільній АЗС дизельним пальним в середньому по 17 гривень за літр, а це 0,59 євроцентів. У таке авто вміщується до 100 літрів. Тобто водій витрачає 59 євро.

Вже на території Румунії дизель зливають і продають по 1,20 євро за літр. Зі 100 літрів дизельного пального виходить 120 євро. Заробіток – 61 євро зі ста літрів.

За законом АЗС бувають стаціонарні, пересувні та контейнерні. Використання контейнерних АЗС у сільській місцевості дозволяється лише у тому випадку, якщо поблизу немає стаціонарних заправних станцій.

Ми вирішили перевірити, як працюють підпільні АЗС вздовж траси Чернівці-Порубне. У селі Опришени діє одна з найвідоміших таких заправок біля ресторану «Марія», яка розташовано практично навпроти стаціонарної легальної заправки.

Буквально за годину ми нарахували з десяток легкових авто з іноземною реєстрацією, які заїжджають на територію ресторану, де й знаходиться контейнер із дизельним пальним.Тож викликали поліцію. Далі, дивіться в сюжеті.

#АЗС #бензин #кордон
Оголошення
live comments feed...