• Головна
  • На Буковині діти не відвідують школу через її аварійний стан
10:30, 10 березня 2017 р.

На Буковині діти не відвідують школу через її аварійний стан

На Буковині діти не відвідують школу через її аварійний стан

Через те, що стіни школи почали тріскати, комісія прийняла рішення щодо закриття двох класних приміщень та їдальні школи.

Районний журналіст Микола Шапка повідомив: "Йорданештська ЗОШ №1, стіни якої протягом останньої доби зазнали нових серйозних тріщин в результаті розмороження землі, мала і багато посадових відвідувачів. Відверто кажучи, страх «за Васильковський варіант» відчувався як у вчителів, так і у тих хто приїхав до школи. Начальник районного управління освіти Василь Барарюк розпорядився перевести школу на двохзмінне навчання, школа залишилася без комп‘ютерного класу, але всі сподіваються, що ці незручності дуже тимчасові."

Голова районної ради Петро Панчук, який прибув у Йорданешти оперативно проінформував про прецедент обласне керівництво, а в 13.00 голова райдержадміністрації Георгій Придій вже з повним складом районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вже був у школі і провів її позачергове засідання. Більше того, засідання комісії відбулося за участі заступника голови Чернівецької облдержадміністації Олега Стецевича, який виконує обов’язки керівника виконавчої влади області у зв’язку з службовим відрядженням О.Фищука. Комісія прийняла рішення щодо закриття двох класних приміщень та їдальні школи. Вжито заходів щодо безпеки дітей та вчителів. Діти страждають ще більше і остання надія полягає на завершеннябудівництва нової школи. Пан Олег Стецевич, під час засідання комісії, кілька разів підкреслив, що обласна влада повинна виділити одним траншем всі необхідні кошти для завершення будівництва нової школи і закрити Йорданештське питання, йдеться у повідомлення журналіста Миколи Шапки.

#школа #ремонт #аваірія
Оголошення
live comments feed...