• Головна
  • Чернівецькі депутати не зібрались у сесійній залі, засідання перенесли у "Панську гуральню" (фото)
11:30, 10 березня 2017 р.

Чернівецькі депутати не зібрались у сесійній залі, засідання перенесли у "Панську гуральню" (фото)

Чернівецькі депутати не зібрались у сесійній залі, засідання  перенесли у "Панську гуральню" (фото)

У компанії відданих Бурбаку депутатів за одним столом опинились представники «Самопомочі» Ставчанський та Матвієнко, а також Обшанський та Унгурян.

Після першої перерви у сесії міськради депутати так і не змогли зібратись у сесійній залі. І якщо хтось з них брав участь у мітингу на Центральній площі та покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко, то у депутатів орієнтованих на «Народний фронт» відбувалась термінова нарада за обідом в «Панській гуральні», пише видання "ЧернівціТаймс".

До представників ядра «Народного фронту» в міськраді Романчишина , Кавулі , Грекова та Осачука , долучились також затятий «фронтовик» Сергій Лазарєв та керівники МКП «Реклама» і Інспекції з благоустрою Тарас Унгурян та Сергій Обшанський , які позиціонують себе нібито незалежними.

Але найбільше здивувала присутність у компанії «Народного фронту» депутатів від «Самопомочі» Віталія Матвієнка та Олександра Ставчанського . Так, це саме ті депутати, які завжди синхронно голосують з «Народним фронтом», але палко заперечують причетність до Бурбака і його політичної сили. Та схоже вказівки щодо голосувань вони отримують саме за такими обідами.

Також до компанії долучився Ромео Скрипа , а ось депутатів з «БПП» орієнтованих на Охотського та Максимюка , на обід чомусь не покликали.

Певно на зустрічі до відданих «Народному фронту» депутатів з інших політичних сил доводили останні вказівки Максима Бурбака, щодо голосувань у міськраді та позиції партії по інших питаннях.

Фото "ЧернівціТаймс"

#"Ріднемісто" #депутати #міськарада
Оголошення
live comments feed...