• Головна
  • У Чернівцях хочуть перейменувати вулицю Горького
13:30, 10 березня 2017 р.

У Чернівцях хочуть перейменувати вулицю Горького

У Чернівцях хочуть перейменувати вулицю Горького

14 березня (у Чернівцях о 18 годині у Ратуші, каб. 105. Центральна площа,1) буде проведено громадські слухання щодо питання перейменування вулиці Горького Максима на вулицю Гнатюка Дмитра.

Це питання було підняте у електронній петиції депутата Чернівецької міської ради Тараса Бабуха, зареєстрованій на офіційному сайті міськради. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Ініціатором громадських слухань є Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

До участі у слуханнях запрошуються мешканці Чернівців, депутати міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій. Учасникам громадських слухань для реєстрації необхідно пред’явити паспорт громадянина України, або інший документ, який посвідчує особу. Чернівчани, які не матимуть нагоди взяти участь у слуханнях, можуть надіслати свої пропозиції на електронну адресу Чернівецької міської ради [email protected] або у письмовій формі на адресу: м. Чернівці, 58002 Центральна площа,1, із зазначенням прізвища, імені, по батькові, (найменування юридичної особи) та адреси особи, яка їх подає, у строк до 19 квітня 2017 року.

#вулиця #перейменування #Каспрук #громадськеслухання
Оголошення
live comments feed...