• Головна
  • У Чернівецькій області встановлять нові світлофори
16:00, 10 березня 2017 р.

У Чернівецькій області встановлять нові світлофори

У Чернівецькій області встановлять нові світлофори

Світлофорні об'єкти встановлять на найбільш небезпечних ділянках автомобільних доріг загального користування Чернівецької області, де спостерігались випадки ДТП.

Як повідомляє Чернівецька ОДА, уряд виділив з державного бюджету Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування 79190 тис.грн., в тому числі на дороги державного значення 28800 тис. грн., пише 0372.ua.

За ці кошти, зокрема, передбачено встановити світлофори у таких місцях:

- на автомобільній дорозі М-19 Доманове (на Брест) – Ковель - Чернівці- Тереблече (на Бухарест), км 511+780, а саме в с.Коровія Глибоцького району;

- на автомобільній дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), км 208+720, тобто в с.Магала Новоселицького району;

- на автомобільній дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), км 244+140, що в селі Оршівці на Кіцманщині.

На одній із визначених ділянок, а саме в селі Коровія, вже встановлений перший світлофорний об’єкт, який обладнаний пристроєм звукового супроводження для пішоходів з особливими потребами. Вартість виконаних робіт становить менше 200 тис. грн.

#світлофори #дороги #Чернівецька_область
Оголошення
live comments feed...