• Головна
  • Буковинці не дозволили чиновникам відібрати землю
20:00, 10 березня 2017 р.

Буковинці не дозволили чиновникам відібрати землю

Буковинці не дозволили чиновникам відібрати землю

Мешканці села Топорівці (Новоселицький район) вирішили перекрити центральну сільську дорогу через скандал із землею.

Конфлікт виник через скандальне рішення ГУ Держгеокадастру щодо передачі 10 гектарів землі, якою користувалися місцеві мешканці, одній родині. Сільрада відмовилася схвалювати подібне рішення, але чиновники вирішили по-іншому.

За словами сільського голови Івана Дутчака, жителі вирішили не розпайовувати цю землю, а залишити її в громаді під загальне пасовисько. Таку інформацію також підтверджує ініціатор пікету Марія Лозовінська.

«Коли роздавали землю, нам пообіцяли, що ці ділянки будуть запасними землями для загального користування. Ми погодилися на такі умови. Минув час, а мужні чоловіки з нашого села відправились в АТО, і держава пообіцяла Героям виділити ділянки землі. Але виявилось, що хтось вирішив інакше: 10 гектарів якимось чином віддали в «одні руки», - заявила Марія.

Коли мешканці села перекрили дорогу, до них приїхали чиновники з Чернівців та з того ж кадастру. Вони пообіцяли селянам, що відхилять це рішення. Якщо беззаконня продовжиться і АТОвці залишаться без землі, то селяни готові знову вийти на протест, пише Район-Інфо.

#Буковина #протест
Оголошення
live comments feed...