• Головна
  • У чернівецьких маршрутках піднімуть тариф за проїзд
11:00, 11 березня 2017 р.

У чернівецьких маршрутках піднімуть тариф за проїзд

У чернівецьких маршрутках піднімуть тариф за проїзд

Буковинці за проїзд у маршрутці платитимуть 4 гривні.

За умови виконання перевізниками усіх умов угод з міською радою.

Тарифна комісія міської ради погодила тариф розміром 4 гривні у Чернівцях приватним перевізникам на маршрутки. За умови врахування коефіцієнта завантаженості у транспорті на рівні 0,5% та виконання перевізниками усім умов договору з міською радою. Повідомляє прес-служба міськради.

Під час обговорення пропозицій перевізників щодо підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті члени комісії зауважили, що перевізники подали явно занижені показники щодо завантаженості транспорту. Зокрема, навіть на таких популярних маршрутах, як №9,11, 12 тощо. Водночас пропонують дозволити підвищити їм тариф до 5 гривень.

"Тарифи надані +-5 гривень. Ми розглядали їхнє економічне обґрунтування. Це є один із етапів до затвердження тарифів. Відтак наступний крок - громадське слухання, після чого рішення виконкому, яке є кінцевим щодо затвердження тарифів." - зазначив голова тарифної комісії Володимир Середюк

"Ми розглянули ряд неточностей і ненаданих пакетів документів. Також підтверджуючих документів по податковій частині або кількості перевезених пасажирів, - каже В. Середюк. - Тарифна комісія рекомендувала перевізникам врахувати коефіцієнт завантаженості 0,5% і визначитися з тарифом на рівні 4 гривні як економічно обґрунтований, який ми готові прийняти за умови виконання перевізниками усіх умов договору.

#проїзд #маршрутка #тариф
Оголошення
live comments feed...