• Головна
  • Тролейбуси, що минулого року надійшли Чернівцям можуть забрати
10:00, 12 березня 2017 р.

Тролейбуси, що минулого року надійшли Чернівцям можуть забрати

Тролейбуси, що минулого року надійшли Чернівцям можуть забрати

Фірма"Літан", яка поставилам Чернівцям торік 12 тролейбусів "Шкода", повернула тролейбусному управлінню кошти за виконані комунальниками ремонтні роботи.

Про це повідомив начальник ЧТУ Іван Іванічек.

Натомість вартість тролейбусів посередник не компенсував місто.

"Один із тролейбусів виїхав, попрацював три дні й зламався. Причину встановити не можемо. Вона полягає у зношеній електроніці,яку в свою чергу, ми неможемо поміняти. Адже аналогічні плати в Україні дістати неможливо. Наступного разу наполягатимемо, щоби за договором ми мали можливість випробувати тролейбус щонайменше 2 тижні, чи ж навіть більше. Лише після цього будемо брати таку машину." - каже Іван Іванічек.

Натомість директор департаменту ЖКГ Сергій Погорений запевняє, що, згідно з договором, є можливість обміняти несправні машини на інші. Це зобов'язання постачальника. За словами очільника житлово-комунального господарства міста, листи із відповідними скаргами та вимогами вже надіслали посереднику. Нині чекають на відповідь.

У свою чергу, міський голова Олексій Каспрук сказав, що міськрада повторно переглядатиме договір та думатиме над вирішення проблем із постачальником.

#тролейбуси #Чернівці #"Літан"
Оголошення
live comments feed...