• Головна
  • Чернівчани хочуть їхати на тролейбусах вітчизняного виробництва
14:00, 12 березня 2017 р.

Чернівчани хочуть їхати на тролейбусах вітчизняного виробництва

Чернівчани хочуть їхати на тролейбусах вітчизняного виробництва

Краще купити 1- 2 нових тролейбусів, ніж 5 старих.

Електронна петиція: "Закупівля нових тролейбусів українського виробництва" вже набрала необхідну кількість голосів.

Автор петиції Василь Мельник написав, що існують кілька типів тролейбусів українського виробництва, зокрема: ЛАЗ, Богдан, Київ, Дніпро.

"Навіщо закуповувати списаний металобрухт із Чехії, у якого відмовляють гальма (як це було зі свіжопридбаною партією зовсім нещодавно у Чернівцях), якщо можна купити нові тролейбуси та ще й підтримати вітчизняного виробника? Так, нові тролейбуси дорожчі, ніж брухтові, але краще купити 1-2 нових і якісних, аніж 5 корит. Це просто смішно, що держава, яка виробляє власні тролейбуси, продає їх за кордон, а сама закуповує імпортне сміття! Чернівецькими дорогами вже курсує кілька тролейбусів львівського виробництва, зокрема маршрутом №1 із низькою посадкою (погодьтеся, він крутий), а також №2 і №4. Дивлячись на ЛАЗ, я відчуваю гордість за своє місто та свою країну, яка його виготовила. Дизайн нічим не поступається європейським тролейбусам", йдеться у петиції.

Також автор додав: "Проте міська рада вирішила натомість купити якісь розвалюхи. Працівникам тролейбусного управління довелося самотужки їх лагодити. За кілька днів курсування в одного з цих тролейбусів уже встигнули відмовити гальма. На щастя, ніхто не постраждав. Поки що. Навіщо гратися з вогнем? Навіть якщо коштів на нові тролейбуси зараз немає, колись же вони будуть. Треба прийняти рішення, що закупівля тролейбусів здійснюватиметься лише у вітчизняних виробників. У них є пристойний вибір".

#тролейбуси #українськевиробництво
Оголошення
live comments feed...