• Головна
  • У Новоселицю привезли вишиту карту України
08:30, 13 березня 2017 р.

У Новоселицю привезли вишиту карту України

У Новоселицю привезли вишиту карту України

До створення карти долучилися казначеї всіх районів та областей України.

Всеукраїнська казначейська акція "Вишивана моя Україна" була започаткована з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Пише Район-Інфо.

Початок вишиванню було розпочато 8 серпня в Управлінні Казначейства у м. Дзержинську (нині м. Торецьк) у Донецькій області. Відтоді вишивана карта України передавалася казначеями з однієї області до іншої, наповнюючись кольорами, візерунками і теплом душі всіх, хто долучився до акції.

Ідея акції "Вишивана моя Україна" полягала в тому, що працівники територіальних органів ДКСУ власноруч вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками. Почалася акція у Донецькій і Луганській області. Подальший маршрут пролягав всією Україною і тепер дістався Новоселиччини. 

Після карта була передана до Хотина, аби кожен, зміг відчути єдність українського народу в цьому витворі мистецтва. Таким чином завершується робота над картою, яка з простого полотна вже перетворилася на витвір народного мистецтва.

#вишиванка #карта #Новоселиця #акція
Оголошення
live comments feed...