• Головна
  • У одному із районів Чернівецької області подорожчає вода
08:30, 14 березня 2017 р.

У одному із районів Чернівецької області подорожчає вода

У одному із районів Чернівецької області подорожчає вода

У Чернівецькій області з 15 березня жителів міста Сокиряни та села Коболчин під час сплати комунальних тарифів чекатиме неприємний сюрприз – подорожчали послуги водопостачання, водовідведення, з вивезення твердих побутових відходів та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Як повідомляє Північно-бесарабський інформаційний портал з посиланням на КП “Сокиряни-благоустрій”, з 15 березня вступають в силу рішення виконавчого комітету Сокирянської міської ради від 24 лютого 2017 року про коригування даних тарифів. Тепер послуга з централізованого постачання холодної води коштує населенню 13,47 грн. за кубометр, тобто вартість зросла на 3,79 грн. А послуга централізованого водовідведення у Сокирянах з 15 березня становить 7,00 грн. за кубометр стоків. Тарифи водопостачання для бюджетних установ - 14,75 грн., для інших споживачів – 19,24. Вартість вивезення твердих побутових відходів населенню коштуватиме 98,52 грн. за 1м3, – бюджетним установам – 107,94 грн, а іншим споживачам – 140,81 грн. Вартість утримання будинків та прибудинкових територій (середній тариф) – 2,58 грн.

Причинами підвищення тарифів називають значне подорожчання електроенергії в порівнянні з її вартістю, закладеною в тарифах, зростанням цін на паливно-мастильні матеріали та підвищенням мінімальної заробітної плати.

У Чернівцях наразі населення за кубометр води і каналізації платить 13,64 гривні, але є рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг про підвищення тарифу до 14, 2 грн.

#тарифи #вода #Сокиряни
Оголошення
live comments feed...