• Головна
  • На Буковині пройшов турнір із боксу
14:00, 14 березня 2017 р.

На Буковині пройшов турнір із боксу

На Буковині пройшов турнір із боксу

Міжнародний турнір з боксу "Кубок гетьманів" відбувся у Хотині.

Цього року вони були масовішими, крім того, завдяки гостям з Молдови – міжнародними. Загалом понад 80 юних спортсменів (1999–2006 р. н.) з Хотина, Чернівців, Кам’янця-Подільського та м. Бричани (Молдова) змагалися у Хотинській ДЮСШ за першість у «Кубку гетьманів», повідомляє газета "Хотинські вісті".

Хотин представляли дев’ятеро вихованців тренера Андрія Наймора. Перше місце хотинській команді у своїй категорії впевнено виборов Василь Булаковський. Його брат В’ячеслав провів на рівних бій із чемпіоном України – представником Кам’янця-Подільського. За рішенням суддів хотинський боксер став другим, хоча, на думку більшості тренерів та шанувальників цього виду спорту, перевага була на боці В’ячеслава Булаковського.

Друге місце також у Олександра Дворніка, Олександра Вольського, Максима Лєнковського, а третє у Давида Панчука, Богдана Трофіменка, Артема Федосенка. Кращим боксером турніру став чернівчанин Іван Антонеску, а нагороди «За волю до перемоги» здобули хотинчани Олександр Дворнік та Віктор Рурак.

#змагання #Хотин #бокс
Оголошення
live comments feed...