• Головна
  • Чернівчани просять назвати вулицю на честь Леоніда Дергача
21:00, 14 березня 2017 р.

Чернівчани просять назвати вулицю на честь Леоніда Дергача

Чернівчани просять назвати вулицю на честь Леоніда Дергача

На сайті міської ради зареєстрували відповідну петицію. Вулицю 28 червня пропонують перейменувати на вулицю Леоніда Дергача. На сайті міської ради зареєстрували відповідну петицію.

Автором є Сергій Місевич.

"1 лютого 2017 року при виконанні бойових завдань під Авдіївкою загинув наш співвітчизник, командир роти 3-го батальйону 72-ї бригади ЛЕОНІД ВАЛЕНТИНОВИЧ ДЕРГАЧ, що був відомий всій Україні під своїм псевдо "Академік". Щирий патріот не на словах, а на ділі, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича по праву зайняв заслужене місце в пантеоні героїв нашого народу та став одним з символів сучасної України, на якому слід виховувати прийдешні покоління.

Задля належного вшанування пам'яті Героя та на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» пропонується перейменувати вулицю 28 червня в м. Чернівці, що отримала таку назву на честь входу 28 червня 1940 року у Чернівці радянських військ та початку режиму радянської окупації Буковини, на вулицю ЛЕОНІДА ДЕРГАЧА", - ідеться у зверненні.

#петиція #Дергач #Чернівці #вулиця
Оголошення
live comments feed...