• Головна
  • На стадіоні, що будують у Чернівцях, зможуть тренуватися і діти
09:00, 15 березня 2017 р.

На стадіоні, що будують у Чернівцях, зможуть тренуватися і діти

На стадіоні, що будують у Чернівцях, зможуть тренуватися і діти

На сучасному стадіоні у Чернівцях по вулиці Головній, 265, можна буде тренуватися як дорослим, так і малим чернівчанам.

Дорослі зможуть тренуватися за певну плату, діти займатимуться у секціях. Також тут будуть проводити турніри, змагання, футбольні матчі. Про це пише "Молодий буковинець" з посиланням на мера міста Олексія Каспрука

"На цьому стадіоні можна буде і проводити матчі, і тренуватися. Тобто передбачається, що буде можливість ділити його на менші поля, щоб одночасно більше дітей могли займатися футболом. Дорослі тренуватимуться за певну плату, діти будуть займатися у секціях. Також тут будуть влаштовувати чемпіонати, турніри. Окрім того, усі поля та майданчики у місті перевантажені. Цей стадіон дасть можливість частково вирішити цю проблему" - говорить міський голова.

Згідно проекту, це буде сучасний стадіон площею сім тисяч квадратних метрів. Спочатку орієнтувалися, що частка з міського бюджету складе три мільйони, але вже коли дійшли до реального проектування, з'ясувалося, що потрібно виконати ще додаткові роботи — встановити підпірні стінки, провести електрику, та й сам проект змінився. Тож частка міста зросла до 5,5 мільйонів.

Зараз, за словами мера, на стадіоні облаштовують підпірні стінки і риють котлован для поля, адже він буде багатошаровим, з різних матеріалів.

#стадіон #Каспрук #вулицяГоловна
Оголошення
live comments feed...