• Головна
  • Проїзд в чернівецьких маршрутках таки коштуватиме 4 гривні
10:30, 15 березня 2017 р.

Проїзд в чернівецьких маршрутках таки коштуватиме 4 гривні

 Проїзд в чернівецьких маршрутках таки коштуватиме 4 гривні

Нові тарифи наберуть чинності з 1 квітня.

Проїзд у чернівецьких маршрутках вартуватиме 4 гривні. За відповідне рішення проголосував виконавчий комітет міської ради, пише "Чернівецький промінь".

«Тимчасово встановити вартість проїзду у міському пасажирському автотранспорті загального користування у Чернівцях за 1 поїздку у розмірі 4,00 грн.», – ідеться у проекті рішення.

Новий тариф набере чинності 1 квітня.

Члени виконкому погодилися підвищити тариф лише за умови, що перевізники дотримуватимуться встановленого інтервалу руху, у салонах маршруток буде чисто і охайно, а водії не грубіянитимуть пасажирам. Якщо ж ці умови підприємці не виконають, тариф знову знизять до 3 гривень.

Водночас розмір тарифу виконавчий комітет повинен переглянути вже у травні, аби зробити його «економічно обгрунтованим».

– Ми повинні побачити об’єктивні розрахунки. Не факт, що тариф зросте до 5 гривень, як того хочуть перевізники. Можливо, це буде 4,5 гривень, – зазначила член виконкому Антоніна Бабюк .

Тим часом, депутат від «Свободи» Андрій Ілюк на своїй сторінці у соцмережі написав: «Міський голова вніс з-під поли на розгляд виконкому проект рішення про підвищення тарифу на проїзд, без оприлюднення та громадських слухань».

#грошіпроїздтранспорт
Оголошення
live comments feed...