• Головна
  • У центрі Чернівців на вулиці Кобилянській водій припаркувався на пандусі
13:00, 16 березня 2017 р.

У центрі Чернівців на вулиці Кобилянській водій припаркувався на пандусі

У центрі Чернівців на вулиці Кобилянській водій припаркувався на пандусі

За не правильно припарковане авто, водій отримав штраф у розмірі 510 грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише голова ГО Чернівецьке товариство інвалідів "Мрія" Любов Свіріденко.

Водій залишив машину на Центральній площі, саме там, де розміщений пандус із жовтою лінією (паркування заборонине). Цим самим унеможливив рух людей, які пересуваються на інвалвідних калясках.

"Мене вже давно нічого не дивує в нашому славному місті Чернівці. Але ця хамковитість водіїв вже дістала"  - пише жінка.

"Спочатку на перетині вул. Шкільній, саме на зрізі пандусу припаркувався автомобіль телеканалу "Надія", правда водій прийшов швидше, ніж приїхала патрульна поліція... вибачився і поїхав далі...
Теж саме і на Центральній площі ...обуренню немає меж... мами з дітками у візочках,люди похилого віку, велосипедисти... викликала двічі патрульну поліцію, за 30 хвилин з'явився перший екіпаж...
відібрали пояснення, склали протоколи...намагалися викликати евакуатор для евакуації авто на штрафмайданчик, але за 3 години часу.. на місце події евакуатор не з'явився" - розповідає пані Любов.

Водій, який припаркувався на пандусі, прийшов тільки через 2 години, патрульна поліція склала протокол. Тепер водій повинен сплатити за порушення 510 грн.

#паркування #порушення #людизінвалідністю
Оголошення
live comments feed...