
08:30, 17 березня 2017 р.
Фільм про заробітчанку з Буковини боротиметься за приз на фестивалі у Болгарії

Фільм Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці" відібрано для участі в конкурсній програмі Burgas International Film Festival.
Фестиваль проходитиме з 22 по 29 липня на сцені під відкритим небом " The Snail " та в Культурному центрі "Sea Casino" у місті Бургас (Болгарія)., пише 0372. ua.
За словами актриси Римми Зюбіної , яка зіграла головну роль - заробітчанки Дарини, першоджерелом для фільму став роман чернівецького письменника Василя Мельника, який у 2012-му році отримав відзнаку конкурсу "Коронація слова". Пізніше він був інтерпретований в кіносценарій і дещо відрізняється від роману - через смерть актора Віталія Лінецького, який грав одну з головних ролей у фільмі.
Нагадаємо,фільм знімали у Вижниці та Чернівцях.
Burgas International Film Festival спрямований на розвиток стійкої платформи для презентації художніх і документальних фільмів, знайомлячи глядача з сучасним кіно країн Чорноморського басейну (Болгарія, Румунія, Молдова, Україна, Росія, Грузія, Вірменія, Туреччина і Греція). Основною метою фестивалю є представлення сучасних тенденцій в кіно, що провокує міжкультурний діалог. 25 і 26 березня режисер Тарас Ткаченко також представить свій фільм на LET'S CEE Film Festival у Відні.
"Гніздо горлиці" минулого року вже здобув перемогу на Одеському кінофестивалі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:03
Вчора
12:37
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:30, Вчора
17:32, 14 липня
27
17:33, 14 липня
8
15:46, Вчора
live comments feed...
Коментарі