• Головна
  • Ані Лорак розповіла російському виданню як любить і сумує за Україною
09:29, 17 березня 2017 р.

Ані Лорак розповіла російському виданню як любить і сумує за Україною

Ані Лорак розповіла російському виданню як любить і сумує за Україною

Співачка з Буковини Ані Лорак, яка останні роки активновиступає переважно у Росії, спробувала пояснити, чому її так критикують за концерти у РФ.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Коли співачку запитали до яких країн її найбільш активно кличуть на гастролі, і куди повернетеється із задоволенням. Кароліна відповіла,що з найбільшим задоволенням повертається в Україну, в Київ.

"Це моя Батьківщина, яку я любила, люблю і буду любити. Неможливо описати це почуття словами, тому що ця музика любові звучить всередині тебе. Мої концерти і гастролі в рідній країні - завжди особливе відчуття, і сьогодні мені цього дуже не вистачає, сумую по українській сцені і глядачам. Хочеться, щоб фінальні концерти мого шоу "Кароліна" пройшли в Києві - ми зараз про це думаємо" - додала Лорак.

На питання  чому багато співаків, які виступають і в РФ, продовжують давати концерти і в рідній країні, а вона два з половиною роки відмовляєтеся від концертів в Україні, співачка відповіла, що така її доля, – всюди стояти на вістрі.

"Ті люди, які сьогодні мені намагаються заважати, Україну ніколи не любили, і єдине, в чому вони досягли успіху – завдання шкоди. Зруйнувати, зганьбити – легко, важливо лише розуміти, що за цим всім стоять великі гроші, політика", – вважає Лорак.

Співачка також розповіла, що планує дати концерти у Києві.

"Дякувати Богу, я встигла об'їздити Україну зі своїм шоу в 2013-му і 2014-му роках – всюди зал зустрічав стоячи. Те, що сталося потім - мій біль. Але, повторюся, не можу допустити, щоб люди, які упиваються вседозволеністю, піарилися на мені"– додала Кароліна. 

#Лорак #інтерв'ю #концерти #Росія
Оголошення
live comments feed...