• Головна
  • У Чернівцях з корупцією буде боротися новий посадовець. Чи поменшає контрабанди на Буковині?
12:30, 17 березня 2017 р.

У Чернівцях з корупцією буде боротися новий посадовець. Чи поменшає контрабанди на Буковині?

У Чернівцях з корупцією буде боротися новий посадовець. Чи поменшає контрабанди на Буковині?

Днями в управлінні прикордонного загону, керівництвом Західного регіонального управління було представлено персоналу Чернівецького прикордонного загону нового начальника – полковника Олега Вовка.

Як проінформували в прес-службі прикордонного загону, в регіональному управлінні сподіваються, що новий керівник прикордонного загону продовжить активні заходи з протидії протиправним елементам, розпочаті попереднім начальником прикордонного загону Павлом Лисаком.

Полковник Вовк Олег Омелянович народився на Тернопільщині. На військовій службі з 1995 року. Протягом 1999-2004 років проходив службу у прикордонному загоні на керівних посадах в межах Глибоцького та Кельменецького районів. Протягом служби очолював керівні посади в Чернівецькому, Мукачівському, Чопському, Мостиському, Білгород-Дністровському прикордонних загонах, Кінологічному навчальному центрі Західного та Південного регіональних управлінь.

На посаду начальника Чернівецького прикордонного загону прибув з Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

#прикордонний_загінконтрабандаслужба
Оголошення
live comments feed...