• Головна
  • На чернівецьких ринках з'явилася свіжа редиска: але чи корисна вона?
14:00, 18 березня 2017 р.

На чернівецьких ринках з'явилася свіжа редиска: але чи корисна вона?

На чернівецьких ринках з'явилася свіжа редиска: але чи корисна вона?

В імпортних овочах фахівці на ринках Чернівців не виявили перевищення нітратів, тоді як у місцевій продукції випадків їх виявили чимало.

Про це розповіла  завідувач державної лабораторії 1 ветеренарно-санітарної екмпертизи на ринку "Центральний" Ольга Цаплієнко, пише molbuk.ua.

-Ми здійснюємо перевірку продукції при кожному новому завозі у кожного продавця. Привезли свіжу продукцію – вона вся перевіряється, - зазначила О. Цапенко. - Сьогодні (16 березня, – авт.) шестеро людей продавали редиску, і у п’ятьох випадках ми виявили перевищення нітратів. Лише в одного продавця була хороша редиска – бо імпортна. Втім, значного перевищення немає. При нормі 1200 міліграмів на кілограм ми виявили у редисці 1370, 1410 міліграмів нітратів на кілограм... Уся ця редиска – із Заліщицького району.

-У всій іншій продукції відхилень від норми не зафіксували, - провадить Ольга Цапенко. - Ні у місцевій та привозній зеленій цибулі, ні у македонській капусті, ні у кабачках, ні у полуниці, кропі, петрушці...

Щодо ранньої картоплі, то її ми ще не перевіряли. Але вона ніколи не реагувала позитивно, тобто у ній не зафіксовано перевищень. При нормі 240 міліграмів на кілограм у ній було 120, 153, 170 міліграмів на кілограм.

#редискасвіжіовочіринок
Оголошення
live comments feed...