• Головна
  • Нардеп з Буковини Марія Матіос задекларувала картину з шоколаду та норкову шубу
13:00, 19 березня 2017 р.

Нардеп з Буковини Марія Матіос задекларувала картину з шоколаду та норкову шубу

Нардеп з Буковини Марія Матіос задекларувала картину з шоколаду та норкову шубу

Письменниця з БПП у електронній декларації за 2016 рік вказала картину «Солодка Даруся», виконану з шоколаду, вартістю більше 133 тис грн.

Народний депутат України з «Блоку Петра Порошенка», письменниця Марія Матіос у електронній декларації за попередній, 2016-ий рік вказала у власності картину з шоколаду.

Витвір мистецтва називається «Солодка Даруся». Дата набуття права – 19 грудня 2016 року (на її день нардження).

Згідно із законодавством, суб’єкт декларування має задекларувати майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів на 1 січня звітного року (1330 грн). Тобто, картина з шоколаду коштує більше 133 тисяч гривень.

Також з цінного рухомого майна Марія Матіос задекларувала колекцію картини ХХ-ХХІ століття (С.Іванов, М.Примаченко, І.Марчук, В.Микита, І.Остафійчук) - 5 одиниць, колекцію старовинного українського одягу та вишивок ХХ-ХХІ ст., декоративну тарілку «Петриківський розпис» та норкову шубу.

«Солодка Даруся» - роман буковинки, який вийшов у 2004 році. Розповідає про гірку долю дівчини та її батьків, понівечених радянськими НКВДистами в довоєнний та післявоєний період окупації радянськими військами Західної України.

Нагадаємо, Марія Матіос – сестра головного військового прокурора України Анатолія Матіоса.

Джерело: OstanniPodii

#Матіос"СолодкаДаруся"е-декларації
Оголошення
live comments feed...