• Головна
  • Безпритульні собаки і далі кусають буковинців. Коли знайдеться вихід?
12:00, 20 березня 2017 р.

Безпритульні собаки і далі кусають буковинців. Коли знайдеться вихід?

Безпритульні собаки і далі кусають буковинців. Коли знайдеться вихід?

З початку 2017 року зареєстровано 99 укусів людей, з них 22 дітей . 60 людей покусали безпритульні тваринами і з них 13 дітей.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, у Чернівцях є притулок, який може вміщувати до 200 голів безпритульних тварин, однак цього замало. Станом на сьогодні в місті є від 3 до 5 тисяч безпритульних тварин. Територія притулку дозволяє розбудову вольєрів для тримання 600 тварин.

Щодня в управління Держпродспоживслужби в місті Чернівцях надходять дзвінки про покуси безпритульними тваринами, а з Державної установи Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Чернівецького міського відділу лабораторних досліджень надходить інформація про тварин, які завдали ушкодження (укуси, подряпини) з метою встановлення за ними нагляду.

Нагадаємо, у 2016 році у Чернівецькій області зареєстровано 1167 ушкоджень (укусів, подряпин та ослизнень) людей тваринами, в тому числі 318 випадків укусів у дітей. У Чернівцях – 635 укусів людей, з них від укусів постраждало 75 дітей.

 У зв'язку з ситуацією, яка складається у області Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Чернівецькій міській раді вирішила :

 – завершити будівництво вольєрів для утримання безпритульних тварин у МКП “Притулок для тварин” ;

 – проводити моніторинг вулиць міста та скеровувати бригади по відлову безпритульних тварин (для регулювання кількості безпритульних тварин) в місцях їх найбільшого скупчення.

Особливу увагу звернути на території дошкільних навчальних закладів, шкіл, площ, скверів, парків, лікувальних закладів та кладовищ.

#безпритульні_собаки #вкуси #буковинці
Оголошення
live comments feed...