• Головна
  • Чернівчани вимагають, щоб тролейбусне депо повернули на проспект Незалежності
14:30, 20 березня 2017 р.

Чернівчани вимагають, щоб тролейбусне депо повернули на проспект Незалежності

Чернівчани вимагають, щоб тролейбусне депо повернули на проспект Незалежності

Працівники Чернівецького тролейбусного управління скаржаться, що вони, аби добратися до роботи прокидаються  о 3:30 ночі.

Відповідну петицію зареєстрував Василь Мельник, пише 0372.ua.

Чоловік просить: "Більшість працівників мешкає в районі проспекту Незалежності. Коли депо знаходилось там, на роботу можна було дійти пішки за 10 хвилин. Крім того, зараз щоб відправити тролейбус на рейс або здати в депо, він має проїхати півміста дарма, витрачаючи зайву електроенергію.

Розташування на проспекті Незалежності - надзвичайно зручне. Звідти швидко й приблизно за однаковий час можна дістатися до різних кінців міста. Тролейбусам було зручно їхати до депо.

Коли містом керував Михайлішин, він прийняв багато безглуздих рішень, зокрема про перенесення депо "аж за край". Тепер його вже немає.

Наразі територія старого депо на проспекті або пустує, або там невідомо що. Проте тролейбусні лінії (контактна мережа) там досі є, навіть табличка на воротах ще висить. Треба повернути депо на своє історичне місце. Кому воно там заважає? Навпаки, все ЧТУ подякує!" - йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні петицію підписали 20 осіб з 250 необхідних.

#петиція #тролейбуснеуправляння
Оголошення
live comments feed...