• Головна
  • Школярів з Буковини перевіряють на мітку «Синього кита»
14:00, 21 березня 2017 р.

Школярів з Буковини перевіряють на мітку «Синього кита»

Школярів з Буковини перевіряють на мітку «Синього кита»

Діти показують руки добровільно.

У Чернівецькій області медики та освітяни оглядають дітей, чи немає в них позначок, які традиційно приписують грі «Синій кит». Як розповіла журналістам Інформаційного агентства АСС Марія Поліщук, заступник директора Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА,

Марія Поліщук говорить: "Огляд спеціально не афішували, бо вважають, що до смертельної гри не потрібно зайвий раз привертати уваги. Тим часом, уся медична та освітянська спільнота тримають ситуацію на контролі. - Ми не хочемо піарити цю роботу"

"Але Департамент дав доручення вчителям, медсестрам, лікарям оглядати руки дітей, аби мати можливість вчасно виявити небезпечні позначки. Робиться це без зайвого галасу та привернення уваги. На щастя, наразі в жодної дитини в нашому краї подряпин, які характерні для гри «Синій кит», виявлено не було" - говорить М. Поліщук.

Також додала, що зараз в усіх школах проводяться батьківські збори, під час яких вчителі та батьки домовляються про співпрацю у цьому напрямку. Уважними повинні бути всі, проте дуже важливо не налякати і не образити дитину.

#перевірка #діти #гра"Синій_кит"
Оголошення
live comments feed...