• Головна
  • Поліцейський, якого затримали "під кайфом", та його адвокат не з'явилися на засідання суду в Кіцмані
15:00, 21 березня 2017 р.

Поліцейський, якого затримали "під кайфом", та його адвокат не з'явилися на засідання суду в Кіцмані

Поліцейський, якого затримали "під кайфом", та його адвокат не з'явилися на засідання суду в Кіцмані

Поліцейський наркоман не з'явився в суд. На журналістів тиснули. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав активіст Дмитро Сало.

Сьогодні відбулося перше засідання Кіцманського районного суду у справі про патрульному поліцейському-наркомана Мендрішора, проте ні сам Мендрішора, ні його адвокати не з'явилися в суд, пише 0372.ua.

Дмитро Сало пише : "Суддя перенесла розгляд справи. Про терміни нічого не сказано. Судячи з того, що дата і час цього засідання не було оголошено на офіційному сайті, справу намагаються провести максимально приховано. Журналісти Дорожнього Контролю з самого початку в суді зіткнулися з тиском з боку незрозумілого людини на вході в суд і судді Олексюк. Незрозумілий людина (на фото), який не є співробітником поліції, приймає рішення, кому можна відвідувати засідання, а кому ні, можна його знімати на відео чи ні!

Суддя Олексюк, не звертаючи уваги на рішення вищестоящих судів, вимагає надання технічних характеристик на відеокамеру і незрозумілого дозволу на ведення відеозйомки. З таким дивним поведінкою судді ми стикаємося вперше" - йдеться у повідомленні.

#суд #поліцейський #адвокат #Кіцмань
Оголошення
live comments feed...