• Головна
  • Буковинські вчителі складають ЗНО на двійки
20:30, 21 березня 2017 р.

Буковинські вчителі складають ЗНО на двійки

Буковинські вчителі складають ЗНО на двійки

Анонімне зовнішнє незалежне оцінювання проводять серед учителів шкіл області. Протягом кількох місяців, тестування провели по кілька разів для вчителів математики, української мови й літератури, біології, хімії та інших предметів.

За словами працівників департаменту освіти ОДА, вчителі неохоче пишуть тестові завдання. Найважче тестування дається вчителям української мови румунських шкіл, а також педагогам уже старшого віку.

– Є такі вчителі, середній бал яких на ЗНО – три (двійка з плюсом, – авт.). Найгірші результати на ЗНО з української мови показують вчителі румуномовних шкіл. Тут середній бал знань педагогів – сім (четвірка, – авт.), – зауважують у департаменті. – Дуже важко складати тестування вчителям старшого віку. Й не тому, що вони не володіють предметом, а через те, що не вміють користуватися комп’ютером чи навіть мишкою. Позитив тут лише той, що після цього більшість обіцяють вдома навчитися користуватися комп’ютером.

Найкращі результати на ЗНО – у вчителів, які займаються репетиторством. Нерідко, як кажуть у департаменті, вони вже за 15 хвилин вирішують усі тести.

Наступного року ЗНО для вчителів проводитимуть прозоро. Це спонукатиме педагогів розвиватися та самовдосконалюватися.

#ЗНОвчителідвійки
Оголошення
live comments feed...